ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ОКОНЧАТЕЛНО! Забраниха вдигането на цените на стоки и услуги без икономическа логика за 1 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж потърсил съдействоето на полицията за кражба на електричество от негов имот, съобщиха от ОДМВР-Велико Търново.
препоръчано
Започнато е разследване по случая за кражба на елетроенергия в Горна Оряховица. Мъжът разбрал, че в необитаемия му имот в село Кесарево имало консумация на ток.
Полицейските служители установили, че чрез кабел се отвеждал ток до съседен имот. Съседите, които крадат ток от него, пък изобщо не са си плащали сметките.
свързани новини
Ченгета спипаха жена да краде ток в Борован
12721
на 20.03.2022
Засякоха мъж от Лясковец да краде ток
9755
на 21.01.2022
В хода на разследването е изяснено, че извършител на деянието е 34-годишна жена от село Градец, известна на полицията и осъждана.
Откриха насаждения с канабис в землището на село Камена
2281
преди 17 минути
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
21347
преди 28 минути
Задържаха мъж, управлявал кола под въздействието на няколко наркотика в Буховци
4079
преди 47 минути


