ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ГОРЕЩО! Дългата ръка на Радев прозира в драмата с кворума в парламента
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ИСТОРИЧЕСКА СТЪПКА: Вратата на Съвета за мир се затвори зад Радев, но се отвори пред Росен Желязков
НА РЪБА: Ето какви ще са КАТАСТРОФАЛНИТЕ последици за България, ако Радев ни забута към излизане от ЕС
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Граничната полиция във Великобритания е открила кокаин на стойност 1 милион британски лири във ван, който превозвал маски в тунела под Ламанша, свързващ Франция с Великобритания, предава ДПА.
препоръчано
"Престъпни групировки опитват да използват заразата с коронавирус за свои лични облаги", каза в прессъобщение британското вътрешно министерство.
Арестуван е 34-годишният водач на вана с полска регистрация. В него са намерени 14 килограма кокаин в кутия с маски. Дрогата е била предназначена за Великобритания.
МАЕ: Европа ще внесе рекордно количество втечнен газ през 2026 г.
4704
преди 12 часа
Почина бившият басист на Scorpions Франсис Буххолц
6698
преди 13 часа


