ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Още един ключов кадър на ГЕРБ се оттегля от поста?
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ТОВА СА ТЕ! ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-то Народно събрание (ПЪЛЕН СПИСЪК)
Предложиха на Радев да направи министерство, което ще спаси България от изчезване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от предполагаемите лидери на клетка на иракския клон на терористичната мрежа "Ал Кайда4 беше арестуван в град Финикс, щата Аризона, предаде Ройтерс.
препоръчано
42-годишният Али Юсиф Ахмед ан Нури е издирван в Ирак по обвинение в убийството на двама полицаи, извършено през 2006 г. в град Фалуджа, се казва в изявление на аризонската прокуратура, публикувано вчера.
Иракските власти са поискали ареста му миналия месец. Очаква се американският съд да разгледа въпроса за екстрадицията му, информира "Монитор".
В съобщението на прокуратурата не се уточнява кога Ан Нури е пристигнал в САЩ и какъв е статусът му в страната.
свързани новини
Видео на „Ал Кайда“ предвещава нови атентати срещу САЩ, Европа, Израел и Русия
10963
на 11.09.2019
Ал Кайда призовава египтяните да свалят правителството
11182
на 16.02.2018
Удар! В Тунис бе ликвидиран регионален лидер на „Ал Кайда“
8872
на 21.01.2018


