BG EN

Спипаха мъжа, вързал на тавана на колата си куче

ЧАС ПИК

Спипаха мъжа, вързал на тавана на колата си куче

6740
на 23.04.2015
Спипаха мъжа, вързал на тавана на колата си куче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Установена е самоличността на мъжа, возил на тавана на колата си вързано куче. Срещу 33-годишния мъж - жител на с. Маноле, е разпоредена проверка по чл. 325б от Наказателния кодекс, бе съобщено от полицията. За случая е уведомена и Районна прокуратура-Пловдив.

препоръчано

Полицейските действия в ОДМВР-Пловдив стартират на 17 април, след разпространен в интернет видеоматериал, на който се вижда, че животното е завързано на покрива на лек автомобил “Опел” с пловдивска регистрация. Установено е, че колата се движи по пътя между селата Маноле и Рогош. В хода на работата служители от РУ – Труд стигнали до водача, който е и стопанин на кучето.

Обяснението на шофьора пред органите на реда е, че възнамерявал да се отърве от домашния любимец, който удушил няколко от кокошките му. Идеята му била да го отведе и пусне на свобода в съседното село Рогош.

Същия ден на семейството се наложило спешно да пътува с колата до Пловдив, завързали кучето на тавана, тъй като в купето нямало място за него и го пуснали в землището на Рогош. Животното е открито във видимо добро състояние и е приютено от семейство в село Калековец.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК