ГОРЕЩО
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
36-годишният Н.М. от село Вълнари е засечен да шофира без шофьорска книжка и след употреба на алкохол, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Шумен, предаде novini.bg.
препоръчано
Той е шофирал с 2,37 промила в кръвта. Тази нощ около 00.35 ч. в село Никола Козлево униформените спрели за проверка лек автомобил „Опел Корса” с шуменска регистрация, управляван от Н.М.
Тестът с дрегер отчел 3.37 промила алкохол в издишания от мъжа въздух, а допълнителна проверка показала, че не притежава шофьорска книжка. По случая е образувано бързо полицейско производство.
Най-голямата игрална зала на inbet отвори врати в Добрич
10384
преди 10 часа
Започва разширяването на третия лъч на софийското метро
34748
преди 15 часа
ПРОБЛЕМ: Няма места в Центъра за временно настаняване в Пловдив
8939
преди 15 часа
Обследват опасни свлачища в община Неделино
6418
преди 16 часа


