ГОРЕЩО
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
Гроздан Караджов: Корабът "Кайрос" не представлява опасност за околната среда и за хората
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с Крис Смит, зам.-помощник Държавен секретар на САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицаи хванаха мъж без книжка зад волана на "Голф" във врачанското село Бъркачево, съобщиха от областната дирекция на МВР в града.
Случката се е разиграла вчера, по време на специализирана полицейска операция. Служители на реда спрели за проверка лек автомобил "Фолксваген Голф", управляван от 26-годишния местен жител М. С. В хода на контрола установили, че мъжът шофира без книжка, която му е била отнета за 1 г. по административен ред с влязло в сила наказателно постановление на 13.04.2021г.
На нарушителя е сътавен акт и е уведомен дежурният прокурор.
По случая е образувано бързо производство.
препоръчано
Осем спецакции на полицията във Врачанско за денонощие
5590
на 04.07.2021


