ГОРЕЩО
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на участък „Надежда” са задържали извършител на три домови кражби, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи – Сливен, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Непълнолетният с инициали И.В. (на 14 години) е проникнал в три имота, като е извършвал кражби на персийски килими, пътеки, маратонки и посуда, които впоследствие е продавал. Кражбите са извършени в края на миналия месец от частни домове в квартал „Надежда”.
И.В. е криминално проявен за кражба и грабеж. Направил пълни самопризнания. Вещите, обект на кражбата, са иззети и върнати на собствениците. Работата по разкриване и документиране на цялостната престъпна дейност на задържания продължава.
свързани новини
Aпаши отмъкнаха 200 грама злато от жилището на сливенски бизнесмен
3364
на 02.02.2015
Кучета от Общинския приют в Русе гостуваха на библиотеката
9112
преди 12 часа
Синята зона в Кюстендил ще е 51 евроцента за час от 1 януари
7654
преди 17 часа


