ГОРЕЩО
ДВОЙНО ПОВЕЧЕ ОТ БУРГАС: Терзиев поискал 37 млн. евро за Евровизия?
ЩЕ ПАДНЕТЕ ОТ СМЯХ: Кандимена е новият Кирил Петков. Спряха бившия главсек на улицата и го попитаха кои изневеряват повече - мъжете или жените, а той... (ВИДЕО)
НОВА ИЗМАМА: Звънят ни от номера на банка или близък човек
СМРАЗЯВАЩИ ПОДРОБНОСТИ за убийството в Съединение - Митко нападнал бившия полицай с брадва, той го разфасовал заради страх от ромска вендета
ВАЖНО: Какви са последствията от превантивното намаляване на мощността на 5 блок на АЕЦ „Козлодуй“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
61-годишен мъж от Стара Загора е бил задържан след шофиране в нетрезво състояние по пътя между новозагорските села Караново и Брястово, съобщиха от полицията.
препоръчано
Пияният водач е бил заловен вчера около 23:30 часа при акция.
Полицейските служители установили, че 61-годишния С.С. управлява лекия си автомобил „Опел Кадет” с концентрация на алкохол в кръвта от 2,09 промила.
Водачът е задържан за срок от 24 часа в РУМВР-Нова Загора. Срещу него е образувано бързо досъдебно производство.
Борисов уволни областния на Разград, който катастрофира пиян
10989
на 13.08.2015


