ГОРЕЩО
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млад пиян шофьор от Задруга е засечен да шофира не само пиян, но и без книжка, съобщават от ОДМВР-Разград. Това е станало снощи в 23,59 ч. на пътя Разград – Кубрат. При извършена полицейска проверка е установено, че Е. М. на 22 години от село Задруга управлява "Ауди" с разградска регистрация след употреба на алкохол, а пробата с дрегер отчела 1.30 промила алкохол в издишания въздух. На водача е взета е и кръвна проба и е арестуван.
препоръчано
Закопчаха четирима, потрошили патрулка в Смолян
11510
преди 5 часа
В Златоград арестуваха рецидивист с алкохол зад волана
6794
преди 6 часа
Мъж заплаши с пистолет жената, с която живее в Перник
8513
преди 7 часа
От 65 до 138 км/ч за минути: Младеж остана без книжка в Смолян
9338
преди 8 часа


