BG EN

Спипаха пиян шофьор в село Русен

Региони

Спипаха пиян шофьор в село Русен

6120
на 23.07.2015
Спипаха пиян шофьор в село Русен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Задържаха 48-годишен мъж в село Русен с 3,20 промила алкохол, съобщиха от полицията в Бургас. Той е бил спрян за проверка от патрул на полицията около 13.00 часа в селото.

препоръчано

48-годишният мъж шофирал лек автомобил “Опел Кадет“, с варненска регистрация. Уханието на спирт от шофьора се усещало силно още преди да му бъде направена проверка с дрегер. След пробата се оказало, че шофьорът е 3,20 промила концентрация на алкохол в кръвта.

Той е задържан е за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК