ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
"Висшият пилотаж" на Радев в политиката започва с много ниски топки - тролски армии плюят враговете, фалшиви герои налазиха телевизиите. А българската Мелания Тръмп от "Али експрес"...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вчера около 12.30 часа на плажната ивица пред къмпинг "Юг", на пост №3, служители от Районно управление - Приморско извършили проверка на 19-годишния И.Л. от Горна Оряховица, работещ като воден спасител.
препоръчано
Намерени и иззета е марихуана, разпространявана на територията на къмпинг "Юг" /установени са лица, на които И.Л. продавал марихуана. Иззети са видео-записи от охранителните камери на къмпинга, доказващи престъпната му дейност/.
И.Л. е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство, уточняват още от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
свързани новини
Омагьосан кръг! Затвор грози мъж, който се лекува с масло от марихуана
8986
на 15.07.2018
Удар! Полицията в Гърция залови 248 кг марихуана
12137
на 28.04.2018
Задържаха на "Петолъчката" млад мъж с килограм марихуана
18597
на 28.04.2018


