BG EN

Спира дарителската кампания за 2-годишната Бети

ЧАС ПИК

Спира дарителската кампания за 2-годишната Бети

17096
на 10.08.2014
Спира дарителската кампания за 2-годишната Бети
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Спира кампанията за събиране на средства за лечението на 2-годишната Бети, която е болна от левкемия. Родителите на момиченцето са спрели и DMS-номера, на който се се изпращаха SMS-и в помощ на момиченцето, съобщи Нова телевизия.

препоръчано

В момента детето се лекува в клиника в Братислава. Причината е, че американските доктори са заявили, че са безпомощни при лечението на рядката гъбична инфекция, която съпътства заболяването на Бети. По думите на майката на детето първоначално в САЩ са заявили, че могат да помогнат и да излекуват момиченцето срещу близо милион долара.

Наскоро от клиниката са уточнили, че използват същото лекарство, както колегите им в Братислава и което вече се дава на детето. Затова родителите на Бети са решили тя да остане в Словакия и смятат, че събраните до момента средства ще им стигнат за лечението.

В момента Бети е в ремисия, но рискът за живота й остава заради гъбичната инфекция.

"Благодаря на всички хора, които ни помогнаха, благодаря на всички дечица, на всички които се молят за Бети", казва майката на Бети.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК