ГОРЕЩО
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
ИЗВЪНРЕДНО! Радев предупреди търговците - кабинетът засилва контрола върху ценообразуването: Слагаме край на безобразните обществени поръчки (ВИДЕО)
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в част от кв. „Манастирски ливади” в сряда, съобщиха от пресцентъра на дружеството.
препоръчано
Вода няма да има от 11:00 до 16:00 часа в района на: ул. 413, ул. „Тодор Каблешков”, ул. „Тодор Джебаров”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на кръстовището на ул. „Тодор Каблешков” и ул. „Луи Айер”.
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Виждали ли сте този мъж?
17268
преди 2 часа
България и съюзници демонстрират военната си мощ на летище Чешнегирово
6349
преди 2 часа
Ето къде ще остане днес София без питейна вода
7632
преди 5 часа


