ГОРЕЩО
В ТЪРСЕНЕ НА СЛУЖЕБЕН ПРЕМИЕР: Йотова с последен кръг консултации на "Дондуков“ 2
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спокойна е пътната, хидрологичната и метеорологичната обстановката в област Пазарджик, съобщи за "Фокус" комисар Иван Панайотов, началник на ПБЗН-Пазарджик. През последното денонощие са постъпили няколко сигнала за наводнени приземни етажи на къщи в Пазарджишко.
Екипи на пожарната са реагирали и проблемите са отстранени. Получени са сигнали и за паднали дървета в региона, които своевременно са били отстранени. Нивата на реките в Пазарджишко са в норми и към момента няма опасност от преливане, уточни Панайотов. Екипи на Областно пътно управление продължават да разчистват падналите дървета по пътя Белово – Юндола, като направлението остава затворено за движение за всички МПС.
препоръчано
свързани новини
Зам.-министрите на здравеопазването отиват в бедстващите райони
3049
на 11.03.2015
Обследват опасни свлачища в община Неделино
2686
преди 44 минути
Дълбока и необезопасена дупка зейна на детска площадка в Плевен
8249
преди 9 часа
Затварят подлеза под пощата на Пловдив за смяна на осветлението
7345
преди 10 часа
Привличат непалци за фабриките в района на Пловдив
11657
преди 11 часа


