BG EN

Според Меркел санкциите срещу Русия са неизбежни

СВЕТЪТ ДНЕС

Според Меркел санкциите срещу Русия са неизбежни

2723
на 25.11.2014
Според Меркел санкциите срещу Русия са неизбежни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германският канцлер Ангела Меркел смята, че времето да бъдат отменени икономическите санкции срещу Русия още не е дошло, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ТАСС.

препоръчано


„Санкциите са неизбежни, понеже Русия не полага никакви или полага твърде малко усилия за преодоляване на кризата. Ние работим неуморно над дипломатическото решение на тази криза, в хода на която, както и преди, се нарушава териториалната цялост на Украйна”, заяви Ангела Меркел в реч пред конгреса на европейските семейни фирми в Берлин.

Германският канцлер призна, че санкциите се отразяват негативно на европейската икономика, включително и на икономката на Германия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК