ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Според приятелки на Георги: Убийците му са близнаци - фенове на ЦСКА, тримата имали спор за любимите клубове
27788
на 03.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ирена и Йоана, приятелки на жестоко убития Георги в Борисовата градина, проговориха пред камерите на Би Ти Ви за престъплението, което потресе цяла България вчера.
препоръчано
Според тях вероятните извършители са близнаци. Те ги описват като високи - 189-190 см.
Според тях спорът е бил за любимите отбори.
С близнаците е имало още двама-трима техни приятели. Георги бил левскар, а момчетата с маски - от ЦСКА. "Скандалът тръгна от "Фейсбук", там са станали някакви кавги", разкриха още момичетата.
свързани новини
Информацията не е потвърдена от полицията.


