Спортна драма: Сантиметри лишиха Мавродиева от медал на ЕП

Други спортове

4745
на 07.07.2016

Радослава Мавродиева направи престижно класиране на ЕП. Родната атлетка бе близо до медал. Като само броени сантиметри я разделиха от ценно отличие на шампионата.

Мавродиева завърши на 5-о място във финала в тласкането на гюле на Европейското първенство по лека атлетика в Амстердам. Българката постигна резултат от 18.10 метра в най-добрия си опит.

Европейска шампионка с 20.17 метра стана Кристина Шваниц (Германия). Сребърен медал спечели Анита Мартон (Унгария) с 18.72 метра, а с бронз остана Емел Дерели (Турция) с 18.22 метра.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден