BG EN

Спортният министър Илиев проговори за вандализма

Други спортове

Спортният министър Илиев проговори за вандализма

23736
на 17.11.2023
Спортният министър Илиев проговори за вандализма
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството на младежта и спорта категорично осъжда всяка форма на вандализъм, насилие и агресия, до които се стигна вчера в самия център на София. ММС се противопоставя и на превишаването на права, делегирани на представители на органите на реда, чиято основна мисия е защита на сигурността на гражданите и спазването на демократичните права.

препоръчано

Правото на мирен протест е висша ценност на демократичните общества. Но когато границата на цивилизования протест отстъпи място на насилието, се навлиза в полето на антиобществените прояви. А те не кореспондират с основните функции на спорта, обединяващ всички нации по света под мотото за мир и разбирателство.

От първия ден на встъпването в длъжност екипът на министър Димитър Илиев се ръководи единствено и само от интереса на българския спорт. Във фокуса на всяко действие на екипа е осигуряването на най-добрите условия за нашите спортисти, треньори и всички, които обичат спорта. Добрият диалог и сътрудничество със спортните федерации доказват, че системата на спорта функционира нормално, напълно осигурена е финансово и организационно и се надяваме на все повече високи спортни постижения. Екипът на министър Илиев ще продължи да работи в този дух активно, категорично и отговорно само и единствено в името на спорта, се казва в съобщение от ведомството.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК