ГОРЕЩО
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПЪРВО В ПИК: Пускат доставчика от екшъна с Мирчев срещу 1000 евро гаранция
ПОЗОР! Звънял ли е Иво Мирчев-Оземпика на вътрешния министър да арестува доставчика на пици?
Вечно дерби с двойна цена - чест за Левски, Европа за ЦСКА
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Три руски телевизионни канала бяха спрени за излъчване в Украйна, съобщава "Корреспондент", като цитира съобщение на доставчика.
препоръчано
Спряно е излъчването на телевизионни канали „РТР-Планета", „Первый канал” и "НТВ-Мир", уточнява един от най-големите интернет и кабелни доставчици в страната „ТВ Ланет”
„Уважаеми абонати. Мрежата „Ла Нет” спира излъчването на телевизионните канали, които нарушават украинското законодателство като водят агресивна пропаганда, а също така призовават към война, разпространение на вражда и ненавист. Запазването на мира в страната е главна задача за всеки от нас, особено сега. Благодаря за вниманието.”, се казва в съобщението.
ЗЛОВЕЩА НАХОДКА! Откриха обезобразеното тяло на турист до хижа на Витоша
26977
преди 1 часа
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
48895
преди 2 часа
ГОРЕЩО В ПИК: Депутат на Радев награби УНИКАЛНА КРАСАВИЦА (СНИМКА)
103294
преди 3 часа


