ГОРЕЩО
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Авария на главния водопровод на Казанлък потопи една кола и наводни двор и мазе на къща в квартала до художествената гимназия, съобщи БГНЕС.
препоръчано
Тръбата се е спукала около 2 часа през нощта на улица "Радецка" 58. Kола е пропаднала в изкопания ров. Пристигналите на място екипи на полицията и пожарната са успели да я изтеглят.
Потокът от хиляди кубици вода се е стекъл по склона и водата се е събрала в най-ниската част на бул. "Никола Петков", като е залял двора и мазе на къща.
Екипи на пожарната цяла нощ отводняваха потопената къща.
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
50156
преди 2 часа
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
89852
преди 3 часа
Голямата измислица на "Маркет линкс"
61946
преди 4 часа


