BG EN

Спускат 70-метров трибагреник над Гара Бов за 3 март

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Спускат 70-метров трибагреник над Гара Бов за 3 март

15350
на 26.02.2017
Спускат 70-метров трибагреник над Гара Бов за 3 март
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За четвърта поредна година в деня на Националния празник на България на скалата срещу Гара Бов ще се развее гордо 70-метров национален трибагреник

препоръчано

Ушиването на знамето и спускането му по „Триъгълника” е лична кауза на войводата Евгени Сакалов и причина той да е основен спомоществовател на събитието.

Създателите на Национален ансамбъл „Българе” – Христо Димитров и Елена Андерсон, са само малка част от именитите българи, които очакваме да посетят Бов и станат свидетели на случващото се.

В петък, 3 март, в 10.30 часа трикольорът ще бъде спуснат по традиция на скалата, а гостуващи на празника в централната част на с. Гара Бов ще бъдат над 40 войводи от цяла България, облечени в национални носии.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК