ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Световен футбол
Сравняват ас на Черно море със световната звезда Садио Мане, Галатасарай го следи...
11909
на 11.10.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скаут на Галатасарай ще присъства на европейската квалификация за младежи до 21 години между България и Сърбия тази вечер в София, за да наблюдава на живо изявите на нападателя Мартин Минчев, пише "Гол", позовавайки се на информации от турската преса.
Лично старши треньорът на истанбулския гранд Фатих Терим е набелязал 18-годишния Минчев от Черно море като вариант за ново попълнение.
Терим търси млад футболист с характеристики, подобни на звездата на Ливърпул Садио Мане.
препоръчано
свързани новини
Императора се завърна начело на Галатасарай
9317
на 22.12.2017
"Моряците" с нов силен ход
26719
на 11.04.2019


