ГОРЕЩО
ИЗНЕНАДВАЩА РОКАДА: Гълъб Донев смени шеф на важна агенция, назначен само преди месец и половина
Радев поздрави МВР за разкриването на лабораторията за производство на фентанил
Извадиха от нафталина още едно име за кандидат-президент на демократичната общност, но май вече е късно
ГОРЕЩА ТЕМА! Ще спре ли работа АЕЦ "Козлодуй" заради рекордно ниските нива на Дунав - енергийният министър даде отговор
САМО В ПИК! Проф. Бранимир Ботев с ТОП АНАЛИЗ на мигрантската криза в Испания - заподозря добре организиран сценарий за дестабилизиране на Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българката Джанан Манолова взе сребърен медал от световното първенство за юноши и девойки, което се провежда в зала „Арена Армеец“ в София.
препоръчано
Националката загуби с 1:4 от канадката Дороти Итс във финала на категория до 67 кг. Канадката е шампионка от младежките олимпийски игри, докато Манолова е с трето място от европейското първенство по борба за девойки през 2012 г. в Загреб.
Това е втори медал за България от първенството след бронза на Радослав Василев в категория до 60 кг в класическия стил.
Звезда от UFC почина в съня си на 34 години
10134
преди 2 часа
Галин аплодира бойците на BRAVE CF 107 в Бургас
11015
на 01.08.2026
България с рекорден брой участници на Световното по лека атлетика до 20 години
16079
на 31.07.2026
Български каратисти покориха света с три шампионски титли
15832
на 31.07.2026


