BG EN

СРЕДНОЩЕН ЕКШЪН! Мъже се млатиха до кръв във Врачанско, един е в болница

Крими

СРЕДНОЩЕН ЕКШЪН! Мъже се млатиха до кръв във Врачанско, един е в болница

8592
на 17.05.2017
СРЕДНОЩЕН ЕКШЪН! Мъже се млатиха до кръв във Врачанско, един е в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Среднощна екшън сцена като от уестърн филм се е разиграла вчера във врачанското село Царевец.

препоръчано

Масов бой между петима мъже е станал миналата нощ към 2 часа, съобщиха от полицията. Посред нощ между тях избухнал скандал, който прераснал в бой. Ожесточените удари, които си разменяли и виковете уплашили свидетелите и те се обадили в полицията, съобщава "Бул Нюз".

Органите на реда пристигнали на мястото и разтървали побойниците. Вследствие на масовия бой 33-годишен мъж от село Царевец е получил нараняване и е настанен в болницата във Враца. Оказало се, че травмата на потърпевшия е причинена от ударите на трима от участниците в свадата. Работата по случая продължава. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК