ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Финансовият министър на Германия Волфганг Шойбле е казал пред парламентарната комисия по бюджета, че първата част от мостовото финансиране за Гърция ще бъде достъпно още този месец. Това съобщи бюджетния експерт Екхард Реберг, цитиран от агенция Ройтерс.
препоръчано
Средствата, които са в размер на 7 млрд. евро, ще бъдат достъпни чрез Европейския механизъм за финансова стабилност (EFSM). Пред комитета Шойбле е заявил още, че няма да има бъдещи рискове от използването на EFSM за държавите от ЕС извън еврозоната.
Шойбле отхвърли възможността за опрощаване на гръцкия дълг
4190
на 16.07.2015


