ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Срещата за Сирия в Астана ще се проведе в края на февруари, като представителите на трите страни-гаранти – Русия, Иран и Турция – имат какво да обсъждат. Това заяви специалният представител на руския президент за сирийското урегулиране Александър Лаврентиев на пресконференцията след края на Конгреса за сирийски национален диалог в руския черноморски курорт Сочи, предава ТАСС, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Поредната среща в „астанинския формат“ е насрочена за края на февруари“, заяви Лаврентиев. „Ние, представителите на трите страни-гаранти, имаме какво да обсъждаме и затова ви каним в Астана“.
свързани новини
СРЕЩА ЗА МИР! В Астана се събира оперативната група за Сирия
6806
на 06.02.2017


