ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Илън Мъск придоби 9,2% дял в Twitter, съобщава Би Би Си. Новината предизвика рязък скок на акциите на компанията с 25 на сто.
препоръчано
Основателят на Tesla е купил 73 486 938 акции в социалната мрежа на 14 март. Те са на обща стойност 2,89 милиарда долара.
Милиардерът е редовен потребител на социалната мрежа и има над 80 милиона последователи.
Покупката на акции в компанията идва на фона на скорошните изявления на Мъск, че "сериозно обмисля" да създаде собствена социална комуникационна платформа.
Илон Мъск и Граймс вече са родители и на момиченце
10217
на 11.03.2022


