BG EN

Срещу 20 000 лв. - пуснаха двама от ОПГ-то на Динко от Ямбол

Темида

Срещу 20 000 лв. - пуснаха двама от ОПГ-то на Динко от Ямбол

24733
на 25.04.2024
Срещу 20 000 лв. - пуснаха двама от ОПГ-то на Динко от Ямбол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаският апелативен съд отмени определение на Ямболския окръжен съд и постанови мярка за неотклонение „парична гаранция" в размер на по 10 000 лв. спрямо  Григор  Г. и Стойко К. Двамата са обвинени в участие в организирана престъпна група, ръководена от Господин Вълев, по-известен като Динко от Ямбол.

препоръчано

По данни на разследването групата е действала от октомври 2021г. до 16.04.2024г.,била  е  създадена с користна цел и с цел участниците да вършат съгласувано в страната престъпления по чл.213а и чл.214 НК - изнудвания.

Според Апелативния съд има данни за противоправно поведение от страна на двамата обвиняеми, но наличните по досъдебното производство доказателства не са достатъчни за да обосноват, задържане под стража. Липсват доказателства и за реално поведение, насочено към укриване или извършване на друго престъпление.

В същото време днес е било предявено обвинението на Динко Вълев. Това е станало с посещение на прокурор в една от бургаските болници, където ловецът на бежанци се лекува вече близо седмица.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК