BG EN

Сръбските власти са започнали процедура за екстрадиция на трима радикали в Хага

СВЕТЪТ ДНЕС

Сръбските власти са започнали процедура за екстрадиция на трима радикали в Хага

2165
на 11.03.2016
Сръбските власти са започнали процедура за екстрадиция на трима радикали в Хага
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Официалният представител на Белград в Международния наказателен трибунал за бивша Югославия (МНТБЮ) Саша Обрадович обяви началото на процеса на екстрадиция в Хага на трима функционери на Сръбската радикална партия (СРП) Верица Радета, Петер Йожич и Йово Остожич, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ТАНЮГ.

„Това на практика означава, че процедурата е част от законовите предписания в съответствие със закона за сътрудничество с Трибунала в Хага, тъй като всички правни механизми са използвани до 30 март“, заяви Обрадович.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК