BG EN

СТАВА СТРАШНО! "Ислямска държава" с ново пропагандно послание

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

СТАВА СТРАШНО! "Ислямска държава" с ново пропагандно послание

6121
на 13.04.2016
СТАВА СТРАШНО! Ислямска държава с ново пропагандно послание
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористичната групировка "Ислямска държава" публикува ново пропагандно видео. Този път герой в него е похитеният преди години в Сирия британски журналист Джон Кантли.

препоръчано

Той се появява за първи път от година. Предполага се, че е заснет отново в иракския град Мосул. В предишните послания той седеше зад бюро, облечен в оранжев гащеризон.

В едно от тях обаче развеждаше публиката из Мосул след завладяването му от ДАЕШ, за да покаже колко добре живеят местните хора.

Подобно на предните послания, той отново критикува американските операции и действия срещу групировката. Както и преди, отново ги представя като подценяване на противника.

Самият той не бе освободен при провалила се операция на САЩ. Групировката разпространи по-рано клипове с екзекуции на свои чуждестранни заложници.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК