BG EN

СТАВА СТРАШНО: Нападател на ЦСКА-София с положителен тест за коронавирус! Целият отбор се изследва

Футбол

СТАВА СТРАШНО: Нападател на ЦСКА-София с положителен тест за коронавирус! Целият отбор се изследва

36821
на 21.06.2020
СТАВА СТРАШНО: Нападател на ЦСКА-София с положителен тест за коронавирус! Целият отбор се изследва
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят на ЦСКА-София Томи Юрич дал положителен тест за коронавирус, съобщи БТВ.

препоръчано

Очакват се резултатите от втория му тест.

Както е известно Юрич и полузащитникът Стефано Белтраме отпаднаха в последния момент от групата на „армейците” за двубоя от първенството срещу Левски (3:3) вчера заради висока температура.

След двубоя главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов коментира, че не очаква да има проблеми с коронавирус с някой от двамата, тъй като и двамата нямат изразени симптоми.

Целият отбор на ЦСКА е изолиран на клубната база в Панчарево, като тази сутрин всички играчи са били тествани за COVID-19.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК