ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
СВЕТЪТ ДНЕС
СТАВА СТРАШНО! Три щата в Америка с червена степен на тревога заради торнадо
12501
на 22.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В три американски щата- Алабама, Флорида и Мисисипи е обявена червена степен на тревога заради вилнеещите там торнада, съобщи Ройтерс.
препоръчано
ПИК припомня,че торнадо уби най-малко четирима души в град Хетисбърг в Мисисипи. Ранени са няколко десетки души.
Торнадото се е заформило в четири часа сутринта, разрушавайки няколко къщи в града и прекъсвайки електропроводи и отнасяйки покриви. Кметът на града Джони Дюпри заяви, че в засегнатите места има изтичане на газ.
Лошото време е засегнало много общини в южните части на щата. Местните метеорологични служби предупреждават за възможни наводнения.
свързани новини
БЕДСТВИЕ! Торнадо уби четирима души в САЩ
28514
на 21.01.2017
Торнадо в Алабама уби 4 души
17482
на 03.01.2017

Торнадо помете Алабама и Флорида, жертвите са най-малко 7
12338
на 01.12.2016
Страшно водно торнадо удари Малта! Има разрушени къщи и далекопроводи (ВИДЕО)
26336
на 18.11.2016


