ГОРЕЩО
Топ криминалист ДИРЕКТНО: Кой е финансирал "клетката" на рейнджърите и защо екоминистърът Сандов ги е "покрил"
ПЪРВО В ПИК TV: Три жени от ДПС-Ново начало на консултации при Йотова за избора на служебен премиер - ето около какви приоритети се обединиха (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от най-колоритните футболни президенти в България Станислав Танев-Камилата е пял на сватбата на Теодора от "Фермата", разбра ПИК.
препоръчано
Брюнетката е омъжена за бившия защитника на Черно море Танко Дяков. Сватбеното им тържество било в Стара Загора през 2010 г., а Камилата изпълнил няколко парчета в чест на младоженците.
Преди две десетилетия бившият борец дори издаде фолк албума "Срещнах любовта" заедно певицата Диана.
По онова време, когато Дяков се е женил, Камилата е бил негов личен мениджър.
Българската Кардашиян смени Гала с "Фермата"
15111
на 14.09.2021


