ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ШИРОК ПРОФИЛ: Лама Иво контактувал с извънземни, правил е хипнози и се подвизавал като шаман
Станислав Анастасов РАЗОБЛИЧИ Мирчев: На лъжата краката са къси - знаем защо той пуска фалшиви димки по време на изслушването за трагедията в хижа "Петрохан"
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Директорката на училище "Космос" поверила двамата си сина на Калушев
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожелавам на БСП да има успешни европейски избори – това заяви генералният секретар на Комунистическата партия на Виетнам Нгуен Фу Чьонг по време на разговора си с министър-председателя Пламен Орешарски в Ханой. Г-н Нгуен Фу Чьонг изпрати своите поздрави на председателя на БСП и президент на ПЕС Сергей Станишев. Той подчерта, че има добри чувства към България, наричайки я „Страната на розите“, похвалиха се от пресцентъра на „Позитано” 20.
препоръчано
Зам.-председателят на НС на БСП Димитър Дъбов връчи официална покана от името на Сергей Станишев на зам.-ръководителя на международния отдел на Комунистическата партия, с която кани генералния секретар Нгуен Фу Чьонг да посети България.


