ГОРЕЩО
Танц със страха - Септември и Спартак (Варна) в битка за оцеляване
МОЩЕН ОТПОР СРЕЩУ СПЕКУЛАТА! Бизнесът за мерките на властта: Производителите в България са роби на търговските вериги
ВАЖЕН ДЕН: Държавата с допълнителни мерки срещу спекулата
ИМИТАЦИЯ БЕЗ ДАРБА: Гюров се снима на изтребител като подражание на Радев, защото иска да е кандидат за президент
Неверниците от ПП и ДБ да прочетат този ШОКИРАЩ РАЗКАЗ за сектата от "Петрохан": Иво Калушев изнасилил студент, който после станал шизофреник
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старозагорски "Сеат Ибиза" е катастрофирал снощи до цветарския пазар на бул. "Съединение" в Хасково. Инцидентът е станал малко след полунощ до читалище "Заря" и в резултат от сблъсъка е бил съборен паметника на Тодор Атанасов - Санкето.
препоръчано
От полицията не съобщават за катастрофата, а очевидци на инцидента твърдят, че "Сеат"-ът е бил блъснат от друга кола. Днес пък се навършва годишнина от рождението на Тодор Атанасов, който е роден на 13 май 1887 г. в Хасково. Участвал е като офицер във войните за национално обединение (1912-1918). По-късно става общински съветник и член на окръжното ръководство на БКП. След атентата в църквата "Света Неделя" е арестуван и убит.
свързани новини
Бившият кмет на Хасково Георги Иванов застава пред съда
26236
на 26.04.2016
Tелефон сам набрал 112 минути след удара на "Хемус"
13800
преди 13 часа
Военен загина при тежка катастрофа в Карловско
15691
преди 14 часа
Работник пострада при ремонт на лифта на Боровец
11766
преди 20 часа


