BG EN

Стартира делото срещу шефа на митници "Лесово" и още 5-ма митничари

Темида

Стартира делото срещу шефа на митници "Лесово" и още 5-ма митничари

7184
на 05.11.2014
Стартира делото срещу шефа на митници Лесово и още 5-ма митничари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

При закрити врата в Специализирания наказателен съд започна делото за определяне на мярка за неотклонение на шефа на митници "Лесово" Димитър Колев и още 5-ма митничари, обвинени във взимане на подкуп.

Адвокатът на Колев - Лъчезар Стаков, поиска мярката да се гледа при закрити врата, тъй като в папките по делото са съдържат материали, които засягат интимния живот на Колев. 

Имало и информация, събрана със специални разузнавателни средства, и съдът уважи искането му. На делото присъстват и роднини на задържаните митничари - Георги Банев, Чавдар Дюлгеров, Димитър Шопов и Юрий Кузнецов.

Те бяха задържани при акция на прокуратурата и ДАНС в събота вечерта след като много шофьори на тирове са се оплаквали, че са им събирани по 10-20 лева. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК