BG EN

Старците от Ракево пребили до смърт съперника си с бутилка

ЧАС ПИК

Старците от Ракево пребили до смърт съперника си с бутилка

8652
на 22.11.2014
Старците от Ракево пребили до смърт съперника си с бутилка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Удар със стъклена бутилка в главата е причинил тежката черепно-мозъчна травма на 61-годишния врачанин, който почина след побой в село Ракево, съобщава "Конкурент".

препоръчано

Днес стана ясно, че жертвата не е с чисто минало. Зад гърба си В.П. има присъда за умишлено убийство.

Припомняме, че за убийството на врачанина бяха заподозрени двама пенсионери.

От проведеното разследване на криминалистите е установено, че в сряда към 17 ч. е възникнал скандалът между тримата мъже в Ракево. Впоследствие прераснал и в сбиване, при което починалият е халосан с бутилка в главата, което го стоварило на земята. След мелето В.П е закаран в спешния център, но малко по-късно издъхнал.

Извършител на деянието е Л.Ц. от село Ракево, съобщиха от полицията. Той не е задържан в ареста, тъй като има здравословни проблеми.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК