ГОРЕЩО
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Смъртта на бразилската футболна легенда Пеле накара цялата нация да покаже съпричастност. В Рио де Жанейро решиха да отдадат почит към Краля на футбола, след като статуята на Христос Спасителя, която е символ на града, бе осветена в златисто и зелено в негова памет.
препоръчано
Пеле почина в четвъртък в болница "Алберт Айнщайн" на 82-годишна възраст. Губернаторът на Сао Пауло Родриго Гарсия обяви седемдневен траур. Освен това той е решил да кръсти булеварда, който се строи в момента на входа на Сантос, "Крал Пеле".
ПОСМЪРТНО: Вижте най-добрите цитати на Пеле
13811
на 31.12.2022
Тридневен траур в Бразилия след смъртта на Краля Пеле
12710
на 30.12.2022


