ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият капитан на националния ни тим по футбол Стилиян Петров ще наблюдава днешния двубой от Бундеслигата между Байерн Мюнхен и Хамбургер. Стилият публикува снимка в официалния си профил в социалната мрежа Twitter, на която позира със синовете си пред „Алианц Арена“ в Мюнхен.
препоръчано
„Очакваме с нетърпение днешния мач“, написа Стилиян Петров.
Източник: gong.bg
Стилиян Петров: Вила ще остане във Висшата лига
3755
на 13.02.2015
Стилиян Петров с важна роля в трансфера на Симеон Славчев
4747
на 07.02.2015


