BG EN

Стефан Данаилов отсрамва „Фамилията”

Лична драма

Стефан Данаилов отсрамва „Фамилията”

17283
на 04.04.2014
Стефан Данаилов отсрамва „Фамилията”
Автор:   Ретро

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голям почитател съм на българските сериали. Гледам ги с интерес и се радвам, когато започва нов. От доста време си имам фаворит –„Фамилията”. Но напоследък съм разочарован. В първия сезон актьорите се стараеха, влагаха чувство, говореха сякаш наистина преживяват думите, които изричат.

препоръчано

В  трети сезон обаче нещата са плачевни. Всеки рецитира, видимо не му се играе. Фразите що-годе ги бива, не са като абсурдните диалози в „Под прикритие”. Но отвъд думите – нищо. Никаква игра, никакво вживяване.

Единствената ми похвала е за Стефан Данаилов, който единствен се представя достойно на екрана. Така както го е правил през  последните 40-50 години на сцената. Надявам се Господ да му даде сили и здраве още дълго да ни радва и да учи младите си колеги. За да мога да повярвам и на героините на Яна Маринова, Деси Бакърджиева и дори на Ваня Цветкова. Защото актьорството не е само  да си вземеш поредния хонорар.

 

 

Стамат Николов, Пордим, Плевенско  

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК