ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Киро и Божанов са на седмото небе! Делото срещу тях за изнудване и заплахи е в ръцете на любим съдия на ППДБ
Близък изток
Стефан де Мистура: Обстрелът на хуманитарния конвой в Сирия променя изцяло ситуацията
9545
на 20.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обстрелът на хуманитарния конвой на ООН в северната сирийска провинция Алепо изцяло променя ситуацията, но на Сирия трябва да бъде даден още един шанс. Това заяви специалният посланик на международната организация за близкоизточната република Стефан де Мистура, предава TACC, цитирана от "Фокус".
„Вчера бяхме дълбоко възмутени. Това изцяло променя ситуацията. Всички страни, имащи отношение към междусирийските преговори, са дълбоко загрижени. Примирието е под заплаха, но на страните трябва да бъде даден шанс“, подчерта дипломатът.
препоръчано
свързани новини
Ужасът в Сирия продължава: Хуманитарен конвой е бил подложен под обстрел
8059
на 20.09.2016
Израел запазва военно присъствие в Южна Сирия
5023
преди 3 часа
САЩ, Катар и Израел са провели среща за Газа
5050
преди 3 часа
Израел обяви нова граница с Ивицата Газа
9449
преди 7 часа


