BG EN

Стефан Софиянски кара в насрещното и засича шофьори под носа на полицията (снимки)

ЧАС ПИК

Стефан Софиянски кара в насрещното и засича шофьори под носа на полицията (снимки)

18532
на 08.01.2014
Стефан Софиянски кара в насрещното и засича шофьори под носа на полицията (снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият премиер и столичен кмет Стефан Софиянски е нарушил няколко от правилата за движение в рамките на броени минути тази сутрин.

препоръчано

Поведението му обаче не е било санкционирано от полицаите, сигнализира очевидец, който е заснел рисковата ситуация.

"Само преди 20 мин., докато пътувах към работа бях на два пъти засечен от черна лимузина, управлявана от Стефан Софиянски. Всичко се случи пред погледа на полицията", разказва той пред Агенция "Кросс".

"Пътувах от локалното платно на бул."Цар Борис III" по посока център, от еднопосочната улица вдясно. Стефан Софиянски се движеше в обратна на позволената посока в тази улица. След това непозволено се опита да се включи в булеварда и направи две нарушения в рамките на 20 метра", разказва шофьорът, допълвайки, че според него с тези си действия бившият столичен кмет е поставил в опасност движещите се нормално автомобили.

"Искрено се радвам, че още не са приели новата поправка в Наказателния кодекс за невъзможността да снимаш политик в нарушение", казва мъжът.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК