ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят Стефан Янев ще представи новите областни управители, назначени от служебното правителство. Служебният премиер ще направи това в Гранитна зала на Министерския съвет във вторник, 1 юни, от 11 часа.
препоръчано
В Министерския съвет Стефан Янев, министърът на икономиката Кирил Петков и министърът на финансите Асен Василев ще обсъдят с областните управители организацията и подготовката за провеждането на предстоящите парламентарни избори. В срещата ще се включат също заместник-министърът на труда и социалната политика Лазар Лазаров, както и експерти от съответните ведомства. По време на дискусията ще бъдат обсъдени и въпроси от актуалния политически дневен ред.
свързани новини
Ето ги новите назначения за зам.-областни управители на Стефан Янев
17486
на 28.05.2021


