ГОРЕЩО
СВАЛИХА МУ ОЩЕ ЕДНА КИРЛИВА РИЗА: Благомир Коцев опитва да се "изпере" в Брюксел с парите на варненци
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
Колтуклиева си призна без бой: Аз принудих Кирил Петков да подаде оставка, изключих Лорер и отстраних Лена
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Пеевски е прав! Народното събрание трябва да ратифицира участието ни в Съвета за мир на Тръмп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят Стефан Янев свиква заседание на Съвета по сигурността в четвъртък, 9 септември, от 10 часа.
препоръчано
Тема на предстоящото заседание на консултативния и координиращ орган към Министерския съвет ще бъде състоянието и капацитета на системата за защита на националната сигурност в контекста на очаквана нова мигрантска вълна.
Ще бъдат разгледани и мерки за подобряване ефективността на функционирането на Съвета по сигурността към Министерския съвет.


