BG EN

Стиснатият Криско развърза кесията, купи си жилище за 200 бона в столицата

ЧАС ПИК

Стиснатият Криско развърза кесията, купи си жилище за 200 бона в столицата

20441
на 20.03.2014
Стиснатият Криско развърза кесията, купи си жилище за 200 бона в столицата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С 200 000 лева се изръси пословичният с цицийството си в музикалните среди рапър Криско за тристаен апартамент в новия тузарски комплекс „Бел Вали" в район „Камбаните", пише „Всеки ден".

препоръчано

В края на 2012-а роденият като Кристиян Талев изпълнител си навлече гнева на меломаните, като отказа да пее на благотворителен концерт за болния Миро от Стара Загора, ако не получи хонорар от 1200 лева. „Явно добре умее да си прави сметката, щом е извадил такава сума кеш. Бедните да го духат", коментираха колеги на хитовия певец.

Криско ще си почива в луксозното жилище от въшлясалите нарове в горнооряховския пандиз, където полежа около Нова година за хулиганство. В ултрамодерното си джакузи пък ще лекува синините от побоя, който наскоро му нанесе в столичен клуб варненският конкурент 100 кила.

Израсналият в Габрово музикант се облизваше за жилище в столицата още от миналото лято. Тогава Криско направи два-три огледа на апартаменти в Драгалевци в компанията на Мика Стоичкова, което породи съмнения за интимна връзка между двамата. Явно освен на сексуалния фронт певецът се е преориентирал и на този с недвижимите имоти.

Гъзарското селище „Бел Вали" е от затворен тип и се състои от 50 еднофамилни къщи и апартаментен комплекс с осем входа, където именно ще се шири Криско в жилище от 150 квадрата. В последната година рапърът е фрашкан с мангизи. Той има поне по 3-4 участия в седмицата, а тарифата му е закована твърдо на 3500 лева. Солиден хонорар той получи и от предаването „Музикална академия", отбелязват не без завист в музикалното съсловие.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК