BG EN

Стоичков и министър Милошев на абитуриентския бал на сина на Рачков

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Стоичков и министър Милошев на абитуриентския бал на сина на Рачков

63760
на 20.06.2024
Стоичков и министър Милошев на абитуриентския бал на сина на Рачков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Истински звезден абитуриентски бал подари на сина си Димитър Рачков. Завършването на средното образование на наследника му, който носи неговото име, бе уважено от Христо Стоичков, Маги Халваджиян, Гала, Геро, Мария Илиева, Любо Киров, Софи Маринова, Рафи.

препоръчано

Партито не пропусна и министърът на туризма Евтим Милошев, който живее с майката на абитуриента - Христина Апостолова.

По време на тържеството Димитър Рачков, който е цар на импровизацииите на сцената, чистосърдечно призна, че този път много се притеснява да изнесе реч, и извика за подкрепа до него да застане Христо Стоичков.

Естествено, приятел в нужда се познава и носителят на "Златна топка" веднага се отзова на поканата, пише "Филтър". Двамата пожелаха попътен вятър на младежа, който завърши Френския лицей и сега му предстои да продължи висшето си образование. 

Дали Димитър Рачков-младши ще се отдаде на изкуството, все още не е ясно. Той има опит в актьорската професия - изявявал се е в театралната постановка "Скакалци" и има общи сцени с баща си в сериала "Откраднат живот".

Наследникът на Рачков е избрал да продължи образованието си във френската столица. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК