ГОРЕЩО
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорите на ЦСКА Стойчо Младенов и Анатоли Нанков бяха наказани за два мача заради действията си по време на шампионатния двубой срещу Черно море, загубен от „червените“ с 1:2. В заключителните минути на срещата на стадион „Тича“, двамата бяха отстранени от скамейката от главния рефер Станислав Тодоров заради оспорване на негово решение.
препоръчано
Решението на Дисциплинарната комисия към БФС означава, че Младеное и Нанков няма да могат да водят тима си в мачовете срещу шампиона Лудогорец и Левски за Купата на България.
В същото време наставникът на Черно море Георги Иванов-Гонзо няма да може да води тима си в един мач, заради изритана от него бутилка с вода.
Половин милион евро струва новият нападател на ЦСКА
7750
преди 10 часа
Унгарци купиха Пламен Андреев от Фейенорд
6930
преди 10 часа
Локо Пловдив разкри причините за трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
7362
преди 13 часа
Доминик Янков се раздели с Локо (София)
5322
преди 13 часа


