ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО СЕ ОБРЪЩА: Застудява, силен вятър брули половин България - 20 области с предупредителен жълт код (КАРТИ)
Александър Йорданов за Джиро-то: Видяхме европейска България. Всичко започна от правителството на Росен Желязков
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Световната инициатива AIS Ice Bucket Challenge стигна до ЦСКА и в частност треньора Стойчо Младенов. Той бе номиниран от Валери Божинов. Кофата с водата се изля върху наставника на "червените", който преди това номинира професор Бисер Цолов - човек от щаба му и преподавател в НСА, Бойко Борисов и Красимир Балъков.
Помощник-треньорът Тодор Янчев и анализаторът професор Бисер Цолоев също се включиха в предизвикателството "Ледена кофа". Тошко Янчев бе предизвикан от администратора на отбора Кирил Костов, а проф. Цолов бе избран от Стойчо Младенов.
Тодор Янчев предизвика Велизар Димитров, Жуниор Мораес и журналиста Боян Бойчев.
препоръчано
НЕ Е ШЕГА: Ето колко поиска Славия от ЦСКА и Лудогорец за бижуто си
19518
преди 13 часа
ЛУДОСТ! Ултрасите на ЦСКА изкупиха всички билети само за 30 минути
12817
преди 15 часа
От Лудогорец готвили трансферен удар с Филип Кръстев
9503
преди 16 часа
Звезда на Левски на прицел от клубове от Франция, Гърция и Белгия
10519
преди 20 часа


