Стойчо Стоев заговори за титла: Не съм казал, че няма да се борим за нея

4337
на 28.09.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Tреньорът на "Левски" Стойчо Стоев не скри задоволството си от победата над "Ботев" (Пд) с 1:0 в мача от 10-ия кръг на "А" група. Успехът дойде след гол на Георги Костадинов в 58-ата минута, а след него специалистът най-после заговори за амбиции за титлата.

"Тежък мач. Тежък терен и за двата отбора. Доволен съм от раздаването. Не им дадохме възможност да застрашат вратата ни. Хубавото е, че все пак вкарахме. Това беше победа, дело на отборната игра. Може да се раздаваш, но когато нямаш нужните качества, няма да преодолееш съперника, коментира Стоев.

„Не съм казвал, че няма да се борим за титлата. Нека не бързаме – една победа, две победи. Във всеки мач трябва да работим за победата. Така и ще дойдат определените цели. Накрая се почувства лека умора, но 90 минути стояха добре и не показаха физическа немощ. Проблемът е, че не успяваме да реализираме някои положения.

Имаше критики към нас след мача с Поморие. При нас обаче нямаше критики. Този мач е обеца на ухото ни, че трябва да се подхожда с нужното уважение към всеки съперник.

Курдов отиде на изследвания, има съмнения за комоцио. Китамбала не е централен нападател. Не е готов, не е тренирал 4 месеца. При него трябва повече търпение.

За селекцията ние си знаем - целта е проз пролетта "Левски" да стои по-добре на терена.“

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)