BG EN

Стойчо Стоев избяга от "Монтана" само след 5 мача

Футбол

Стойчо Стоев избяга от "Монтана" само след 5 мача

6160
на 17.04.2013
Стойчо Стоев избяга от Монтана само след 5 мача
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стойчо Стоев подаде оставка от поста старши треньор на "Монтана". Като основна причина за това свое решение той обяви факта, че не е успял да промени манталитета на футболистите.

препоръчано

„Като приех това предизвикателство мислех, че мога да направя нещо и да вдигна отбора. За съжаление не успях, а и не виждам как може да стане това“, заяви Стоев в последното си интервю начело на "Монтана".

Той дебютира в мача срещу "Левски" на „Георги Аспарухов“, където отборът му стигна до равенството, но след това последваха четири поредни поражения – от "Ботев" (Пловдив), "Черноморец", "Черно море" и "Берое".

3 дни след домакинствата загуба след "Берое" той подаде оставка, която бе приета от ръководството на клуба.

Изпълнителният директор Румен Панайотов обясни, че ще има наказание за футболистите, а името на новия треньор ще стане ясно до края на работната седмица.

На тръгване от стадион „Огоста“ вече бившият треньор на монтанци каза, че Монтана е като развалена кола, която дори Михаел Шумахер не може да подкара, а и липсват резервни части за нея.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК